Фінальний етап чемпіонату Магдалинівської ТГ з міні-футболу
опубліковано 20 лютого 2022 року о 16:30

Сьогодні 20 лютого 2022 року у с. Оленівка проводився фінальний етап чемпіонату Магдалинівської ТГ з міні-футболу 3/3. Участь приймали 4-ри команди: с.Котовка, с. Шевченківка, с. Кільчень та господарі  майданчику— с. Оленівка. Змагання проходили у наполегливій та безкомпромісній спортивній боротьбі. Команди, згідно жеребу, грали  за коловою схемою. На закінчення змагань п'єдестал переможців мав такий вигляд : 4-е місце посіла команда с. Котовка, 3-є місце за командою с. Шевченківка, 2-е місце здобула команда с.Кільчень, 1-ше місце вибороли спортсмени команди с. Оленівка. Команди були нагороджені грамотами, медалями  та переможець отримав  кубок. Дякуємо усім командам, які прийняли участь у чемпіонаті з міні-футболу  та бажаємо нових досягнень та перемог !!!